KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 16914492
nr 1691 4492
Skulptur
B Jonsson. Signerad, numrerad 6/20, huvud, keramik. Höjd: 13 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 mars 2025
kl 20:35:31
26/3 07:34:53
100 kr
31/3 20:30:30
Tilgman Keramik