KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 16914492

nr 1691 4492

Skulptur

B Jonsson. Signerad, numrerad 6/20, huvud, keramik. Höjd: 13 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 31 mars 2025
kl 20:35:31

26/3 07:34:53 1      100 kr
31/3 20:30:30 2      Vinnande bud

Tilgman Keramik